Po 9. kole sme stále bez prehry

BK MŠK – Patrioti Žiar nad Hronom : BK Slovenský Orol Levoča 103 : 69 (52:33)
V nedeľu 28.1.2024 basketbalisti mužov BK MŠK – PATRIOTI Žiar nad Hronom privítali v ZUS aréne súpera z Levoče. Po vzájomnom oťukávaní v prvej štvrtine sa domáci dostali do tempa. Svojou typickou rýchlou dynamickou hrou v druhej štvrtine, ktorú predvádzajú divákom počas celej sezóny odchádzali do šatní za vedenia 52:33. V druhom polčase si zahrali všetci hráči domácich, vrátane kadetov (Valent, Juhász, Barcík) a predviedli množstvo pekných akcií, ktoré určite pobavili všetkých divákov.

Bodovali a hrali: Solčanský 22, Krajčovič 17, Kulčár 15, Chaban 13, Valent 12, Tončík 9, Ondrík 7, Juhász 5, Čierny 2, Kňažko 1, Barcík

Po 9. kole sú Žiarčania stále bez prehry.
V nedeľu 4.2.2024 vycestujeme do Žiliny, kde si to o 14.00 hod. rozdáme so silným domácim Academicom.
Držte palce nech ostaneme aj po nedeli neporazení.

Tréner: Miroslav Grznár
Asistent: Juraj Horváth