Po piatom zápase ostávame stále na prvom mieste tabuľky

Muži piaty zápas sezóny 2023/2024

BC Prievidza B – BK MŠK – Patrioti Žiar nad Hronom U23 75:102 (29:19, 14:25, 18:35, 14:23)

Body: Pažicķý 28, Krajčovič 25, Solčanský 16, Chaban 10, Yakushev 6, Tončík 4, Ondrík 4, Truben 4, Kňažko 3, Kulčár 2

Hrali: Valent

Naše družstvo mužov sa opäť predstavilo na súperovej palubovke. Zápas sa začal presne tak ako sme nechceli. Profesorká a taktická hra súpera nám nesedela a naši muži sa prispôsobili pomalšiemu basketbalu a tak sme v prvej štvrtine ťahali za kratší koniec. Druhú štvrtinu sme začali ako vymenení a začali sme hrať svoju hru. Vrátili sme sa do zápasu a do polčasu sme viedli o bod. V druhom polčase sme už nikoho nenechali na pochybách, že sme si prišli po víťazstvo. Krásne rýchle akcie a úspešná streľba z poza perimetra v podstate rozhodli o našej výhre. Ostávame stále na prvom mieste a kráčame za našim cieľom.

Tréner: Miroslav Grznár

Asistent: Juraj Horváth