V dohrávke 1. ligy mužov odohrali v nedeľu v športovej hale naši muži zápas proti Levoči

BK MŠK Žiar nad Hronom : BK Slovenský Orol Levoča 116 : 59 (46:28) Bodovali a hrali: Rozim Róbert 20, Haviar Ondrej 20, Supuka Jaroslav 17, Vrtík Maroš 15, Šoltés Milan 13, Obert Branislav 9, Kňažko Adrián 8, Valent Matej 5, Ondrík Oliver 7, Melaga Matúš 2

V dohrávke 1. ligy mužov odohrali v nedeľu v športovej hale naši muži zápas proti Levoči. Od začiatku zápasu domáci diktovali tempo hry a pomaly navyšovali svoje vedenie. Kolektívnou hrou a zapojením všetkých hráčov už v prvej štvrtine, dokázali Žiarčania udržať vysoké tempo hry počas celého zápasu. V nasadení a agresívnej obrane nepoľavili ani po polčase, ktorý vyhrali o 18 bodov, ba naopak intenzita ako aj chuť skórovať a ubrániť svojho hráča narastala z minúty na minútu. Výsledok bol 23 získaných lôpt, 26 asistencií a keď sa k tomu pridala veľmi dobrá streľba za 3 body (15 premenených trojek) o výsledku zápasu bolo rozhodnuté už v tretej štvrtine. Na vysokej výhre sa podieľali všetci hráči, ktorí sa aj bodovo presadili. Škoda je, že pre zranenia nemohli do zápasu nastúpiť aj ďalší mladí hráči z kadetov. Po zápase  boli ocenení najlepší hráči obidvoch družstiev. Ako najlepší hráč domácich bol vyhlásený Jaroslav Supuka, ktorého ocenil viceprimátor MUDr. Ladislav Kukolík, ktorý zabezpečil a odovzdal vecné ceny.

Tréner: Juraj Horváth

Asistent: Miroslav Grznár