V dohrávke I. ligy odohrali muži skvelý zápas proti Považskej Bystrici

MBK MŠK Žiar nad Hronom : IMC Slovakia Považská Bystrica 86:77 (54:29)

Body: Haviar Ondrej 22, Obert Branislav 18, Dolník Michal 17, Šoltés Milan 9, Supuka Jaroslav 7, Ondrík Oliver 6, Kaša Alex 4, Golebiowski Matej 2, Juhász Bruno 1, Kňažko Adrián, Melaga Matúš, Barcík Jakub

V piatkovej dohrávke I. ligy mužov odohrali muži v ZUS Aréne skvelý zápas proti Považskej Bystrici. Všetko sa začalo v prvej štvrtine, kde domáci hráči zaťažili konto súpera 37-mi bodmi (4 trojkami) a naopak dokázali súper ubrániť na 12 bodov. V skvelej hre v obrane aj v útoku pokračovali aj do polčasu, ktorý vyhrali o 25 bodov 54:29. Skúsený súper sa však nezdával a v druhej časti hry pomaly sťahoval náskok Žiaru. Časté prerušovanie hry, úzkostlivo pískané fauly na mužskú súťaž, nášmu družstvu veľmi nevyhovovali. No aj napriek tomu dokázali Žiarčania udržať tempo hry a aj vďaka širšej rotácii hráčov zaslúžene vyhrali nad favoritom z Považskej Bystrice.

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Miroslav Grznár