Žiarsky muži vyhrali na palubovke súpera v Levoči

BK SD Levoča : BK MŠK ZH 58 :79 (37:33)

Žiarsky muži dnes vyhrali na palubovke súpera v Levoči. Začiatok zápasu nás našiel nekoncentrovaných a domáci naopak hrali veľmi dobre a hlavne boli úspešní v trojkovej streľbe. A tak nám odskočili v úvode zápasu až o 10 bodov. Postupne sme však zlepšili obranu hráčov na perimetri a polčasový výsledok sme upravili na prijateľných 37:34 pre domácich. V druhom polčase sme však boli úplne iné družstvo. Od začiatku sme hrali zodpovedne a hneď v úvodných minútach sme otočili stav zápasu v náš prospech. V útoku sme si začali posúvať loptu dobre sme bránili a presadili sme sa aj strelecky a tak po zlepšenom výkone sme nakoniec vyhrali zápas o 21 bodov.

Body: Haviar 28, Vojtek 14, Vrtík 13, Kádaši 10 (14 doskokov), Rozim 8, Šoltés 5, Supuka 1 (12 asistencií)

Hrali: Kňažko, Kubovič

Tréner: Karol Kučera